[vc_row][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row” content_align_vertical=”content-vert-top” row_full_height=”yes”][vc_column width=”2/3″][vc_separator color=”#0a0a0a” border_width=”10″ el_width=”60″ style=”shadow”]

Lajme nga Lugina

Shefi i BE-së në Kosovë: Nuk zbatuat që pesë vite vendimin...

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian në Kosovë dhe shef i zyrës, Ambassador Tomáš Szunyog, është shprehur i shqetësuar se nuk po zbatohet marrëveshja...
[vc_separator style=”shadow” border_width=”10″]

Sporti

Koeman: Kushdo që e ka nxjerrë kontratën e Messit nuk ka...

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka reaguar pas publikimit të detajeve nga kontrata e Lionel Messit dhe është zotuar për identifikimin dhe ndëshkimin e...
[vc_empty_space][vc_raw_html]JTNDaW1nJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cCUzQSUyRiUyRnd3dy5wcmVzaGV2YW9ic2VydmVyLmNvbSUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOCUyRjA3JTJGYWQtYmFubmVyMS5wbmclMjIlM0U=[/vc_raw_html][vc_separator][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space][vc_single_image image_height=”211″ image_width=”300″ image=”218″][td_block_social_counter facebook=”preshevaobserver” block_template_id=”” style=”style1″ header_color=”#000000″ border_top=”no_border_top”]

Postimet e Fundit

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Opinione

50’S Years Old Senior Online Dating Website

A person aged under 18 who has lived in the UK for 7 years continuously lawfully or unlawfully, but discounting any period of imprisonment...

Seniors Dating Online Sites No Pay

From his beginnings looking for old seniors in vancouver as a wildlife photographer pursuing animals one at a time his perspective grew to include...

No Membership Needed Newest Seniors Online Dating Service

Both the abundance of cp and its extremely slow dissociation texas ethiopian senior singles dating online site call for a regulation of its activity....
[vc_empty_space]
[/vc_column][/vc_row]