Ballina Lajme Dy të dyshuar me Corona virus nga Presheva pas rezultateve dalin negativ

Dy të dyshuar me Corona virus nga Presheva pas rezultateve dalin negativ

87

Dy të dyshuar nga Presheva si të infektuar me pandemin Covid-19 dalin negativ.

Kjo është bërë e ditur pas analizave të kryera dhe ky është një lajm i mir se në Preshevë ende nuk është rezultuar me raste pozitive të prekur nga Corona Virusi.